FIN DE CARRIERE                            EINDE LOOPBAAN

 

 

Willy PLUMIER   

01 Oct 1999 : CaptCdt e.r.

VANDERAUWERA 

LtCol Ir e.r.

BAETENS

Maj b.d.

Gerry FUMAL    

Korvetkapitein b.d.

Pierre GUILBAU.

01 Avr 2003 : LtCol Ir e.r.

Vic OTTART

01 Avr 2004 : Col BEM Ir e.r.

Jos JACOBS (†)

01 Apr 2004 : LtCol v/h Vlw Ir b.d.

Staf MEEZE

01 Okt 2004 : Kol IMM b.d.

J-P WARNAUTS

01 Jan 2005 Col BEM Ir e.r.

Françis GERMAIN

01 Avr 2005 : Col IMM e.r.

René FRANCOISE

01 Jul 2005 : LtCol Ir e.r

Alex SMEYERS

01 Jul 2005 : Kol MAB Ir b.d.

José THERASSE

01 Oct 2005 : Col Ir e.r.

Willy GOETHALS

01 Jan 2006 : Ere Flottielje Adm Ir

Chris MERLYN

01 Apr 2006 : Kol IMM b.d.

Jean-Marie LECLERCQ (†)

01 Avr 2006 : Col BEM Ir e.r.

Raymond COLLARD

01 Avr 2006 : Col Avi BAM Ir e.r.

Paul FURST

01 Avr 2006 : Col d'Avi Ir e.r.

Bert STORME

01 Jul 2006 : Kol v/h Vlw SBH Ir b.d.

Christian WAUTELET

01 Oct 2006 : Col BEM Ir e.r.

Bruce NAUDTS

01 Oct 2006 : Kol Vl SBH Ir b.d.

Théo FOUYN

01 Oct 2006 : Col IMM e.r.

Georges D'HOLLANDER

01 Jan 2010 : GenMaj Ir b.d.

Fred VANDINGENEN

01 Jan 2010 : LtGen Ir e.r.

Jef VANDENPUT

26 Dec 2006 : aangesteld in de graad van Generaal